12 października odbędą się warsztaty z Bereniką Nienadowską - Mistrzyni w II Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski Pole Dance 2013 w Skaryszewie i półfinalistką w VII edycji programu Mam Talent. Zapowiada się ciekawie i szykujemy kilka atrakcji. Cena regularna warsztatów : 169 zł a dla naszych kursantek to 149 zł 

Promocja dla wszystkich !!

 Podczas Dni Otwartych, które odbędą się 5 października będzie można zakupić u Agnieszki w recepcji wejście na warsztaty cenie 149 zł. Zapraszamy !!

Zapisy telefoniczne pod nr. 536 840 840

 Plan warsztatów:

12.00 - 13.30 - warsztaty pole stretching (każdy poziom zaawansowania) - nauka oraz udoskonalenie dotychczasowych, a także nowych metod rozciągania. Zajęcia w dużej mierze opierają się na gimnastycznych metodach treningowych, do których dodanie rurki jako przyrządu do rozciągania powoduje znacznie zwiększenie ich skuteczności. Rozciąganie kompleksowe - nóg, pleców oraz barków daje niesamowite efekty już podczas pierwszego treningu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które nigdy nie trenowały, aby poznać sposoby bezpiecznego rozciągania, jak również dla osób już trenujących, które pragną udoskonalić swoje rozciągnięcie i przekraczać w nim kolejne granice własnego ciała.

13.45 - 15.15 - warsztaty choreo & floor work (każdy poziom zaawansowania) - nauka płynnego oraz rytmicznego poruszania się do utwórów muzycznych z wykorzystaniem rurki oraz praca na ziemi jako uzupełnienie choreografii do pokazu pole dance. Podczas tych zajęć kursantki uczą się, jak rozpoznawać muzykę, jak dostosowanie tempa i elementów może wpłynąć na jakość i odbiór ich pokazu. Nauka ruchów sportowych, ale jednocześnie kobiecych. Zero wulgarności, choć wiele zmysłowości. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania, wymagane jest jednak, aby uczestnicy opanowane mieli obroty z poziomu podstawowego.

15.30 - 17.00 - warsztaty tricks & combos (poziom średniozaawansowany oraz zaawansowany) - nauka nowych figur oraz łączenie ich w kombinacje, a także nauka płynnego przechodzenia z jednej figury do następnej. Uczestnicy warsztatów uczą się, w jaki sposób łączyć ze sobą różne figury, aby wyglądało to widowiskowo, a jednocześnie lekko. Na tym warsztacie od kursantów wymaga się opanowanych pozycji: inverted V, gemini, scorpio, superman, inverted crucyfix, shoulder mount.

Zapisy telefoniczne pod nr. 536 840 840